משלוח חינם ברכישה מעל 400 ש”ח

למעט ריהוט משרדי

תקנון האתר

פסטל ציוד משרדי בע”מ

תקנון השימוש באתר הנ”ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

פסטל ונציגיה עמלו רבות כדי למקסם את הנוחות שלכם “משתמשי האתר” ומקווה שאכן תהיו

שבעי רצון, פסטל מאחלת המשך עבודה משותפת פורה ונעימה.

פסטל ציוד משרדי בע”מ הוא אתר המשמש כאתר לחנות ציוד משרדי וריהוט משרדי והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן

בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הפריטים והמדיה כגון תמונות ותכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן. חשוב לציין שתמונות המייצגות מוצרים הן להמחשה בלבד וייתכנו שינויים בצורתו ובאופיו של המוצר.

  

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר פסטל ציוד משרדי בע”מ ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר פסטל ציוד משרדי בע”מ

בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

השימוש באתר מאושר לכל בגיר מעל גיל 18 המחזיק בכרטיס אשראי , ולא לצורכי מסחר (כגון: דילרים, מפיצים, סיטונאים, קמעונאים וכו’).

אופן התשלום

תשלום באתר פסטל ציוד משרדי יבוצע בע”מ ע”י כרטיס אשראי חוקי בלבד.

כמות התשלומים המרבית על מוצרים ברכישה מקוונת הינה 3 תשלומים ללא ריבית.

אישור חיוב האשראי יבוצע לאחר בדיקת מלאי נוספת במחסננו ולאחריה יאושר החיוב.

לקוח יוכל להבטיח את מחירם הסופי של מוצרים אך ורק לאחר חיובו באשראי ע”י נציגנו.

פסטל ציוד משרדי בע”מ משאירה לעצמה את הזכות להגביל את כמות הרכישה ללקוח.

אתר פסטל ציוד משרדי בע”מ מכיל את תקן SSL/PCI  השומר על פרטיותו של הלקוח ביצוע חיוב האשראי יבוצע בדף נחיתה של החברה הסולקת ואין פסטל ציוד משרדי בע”מ אחראית על כל נזק/גניבה המתבצעת בדף הנחיתה אולם, פסטל ציוד משרדי בע”מ עושה את מירב מאמציה בכדי לא לפגוע בפרטיותו ורכושו של כל לקוח באשר הוא.

פסטל שומרת לעצמה את זכותה לבטל עסקה במקרה של טעות פרסום / חוסר במלאי של כלל מוצריה באתר

 

אחריות ושירות

מוצרי אלקטרוניקה מחשוב ומיכון משרדי

* מוצרי מיכון משרדי, מדפסות ,ציוד היקפי למחשב וכל ציוד אלקטרוני /טכנולוגי הנרכשים באמצעות אתר “פסטל ציוד משרדי בע”מ” הינם באחריות מורשות מטעם היבואן או היצרן.

* תנאי האחריות כפופה לתנאים הרשומים בתעודת האחריות המצורפת למוצר ו/או לתנאים המצוינים בתעודת האחריות במשרדי יבואן המוצר/מורשה ומטעמו.

* יש לדאוג כי מדבקת האחריות תהיה תקינה וקריאה.

* פתיחת המוצר ו/או תיקונו על ידי גורם שאיננו מאושר ע”י היבואן ו/או היצרן – לא יהיה תחת אחריות.

* אחריות יבואנים- האחריות הבלעדית למוצרים הללו המתוארים לעיל (תכולה, עמידות, טיב, איכות) לרבות הוראות הפעלה בשפה העברית או כל שפה אחרת חלה על היצרנים והיבואנים של המוצרים ובהתאם לתנאים המופיעים על תעודת האחריות המצורפת אליהם.

* פסטל ציוד משרדי בע”מ אכן תכוון ותעזור ללקוח בהגעתו למקור המוצר ותנסה לייעל עבורו את הטיפול מצדם של היבואנים, יחד עם זאת יכולת הטיפול במוצר שאינו בגבול אחריות פסטל ציוד משרדי בע”מ הינו מוגבל ועל כן מצוין פה.

מוצרי ריהוט למיניהם

מוצרי ריהוט לרבות: שולחנות, עגלות, תיקיות, ארונות, כיסאות, שידות, עמדות קבלה, וכד’ אשר יבוצעו במידות מיוחדות ע”פ בקשת לקוח הסוטות מתקן מידות הנורמה אשר יצוינו באתר “פסטל ציוד משרדי בע”מ” או ו התקבלו טלפונית ע”י נציג של “פסטל ציוד משרדי בע”מ” לא יזוכו מתשלום מרגע שהוזמנו וחלה עבודתם הנגרית. במקרה של פגם במוצר פסטל תהה אחראית להחלפתו של המוצר במוצר חדש.

אחריות על מוצרי הריהוט משתנה ממוצר למוצר ותינתן ע”י פסטל ציוד משרדי בע”מ טלפונית או תירשם מראש בדף המוצר הנרכש.

אספקה ומשלוחים:

משלוחי חברת פסטל ציוד משרדי בע”מ יבוצעו על הזמנות אשר התקבלו עד השעה 13:00 של יום העסקים.

לאחר שעה זו יועברו ההזמנות אוטומטית לטיפול ביום העסקים שלאחריו.

מוצרים חריגים: אלקטרוניקה – מחשוב, מיכון משרדי ציוד היקפי. ריהוט משרדי, לוחות משרדיים.

משלוחים לבתי עסק יבוצעו עד 3 ימי עסקים (למעט המוצרים החריגים)

משלוחים לפרטיים יבוצעו עד 5 ימי עסקים (למעט המוצרים החריגים)

משלוחים למוצרים קטנים או ו בעלות הנמוכה מ 200 ₪ יבוצעו ע”י דואר ישראל (זמן הגעתם תלוי בדואר ישראל, שליחת המוצרים תתבצע עד 2 ימי עסקים מחברת פסטל ציוד משרדי בע”מ).

משלוחים אינם יחויבו בעלות משלוח אם עברו את סכום 400 ₪ להזמנה (למעט הזמנות ריהוט וחריגים למיניהם)

איסוף עצמי ע”י לקוח מותנה בקביעת מועד האיסוף מול נציגי פסטל ציוד משרדי בע”מ בלבד.

משלוחים ליישובים באזור יהודה ושומרון יתבצעו באישור טלפוני בלבד ויועדכנו לגבי תעריף ואפשרות המשלוח דרך חברות המשלוחים למיניהן.

ימי עסקים אינם כוללים ימי שישי-שבת , ערבי חג ומועדי וחגי ישראל.

 

איזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה מחלוקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.